צימר אתה משלם לפי השימוש ,זאת אומרת לפי הזמן שאתה משתמש נטו ,שעה? שעתיים ? וכו…
אין צורך לשלם כמו בבית מלון מינימום עבור לילה ,
כמו כן בצימר אתה לא נדרש בפרטים מזהים ,חדרי הנופש הם דיסקרטים ללא מפגש בשירות עצמי ,כמו כן התשלום גם בשירות עצמי ללא מפגש .
אין צורך כבר לשלם המון כסף מיותר למלון או צימר יוקרתי .

אף כי יש יותר בתי מלון בארץ מצימרים בשנים האחרונות האכלוס שלהם הולך ויורד בעיקר בגלל ירידת מספר התיירים מחוץ לארץ המגיעים לביקור ולנופש בישראל וגם כי העלויות גבוהות ביחס למה שהנופש מקבל. כמעט ולא ניבנו מלונות חדשים ובגלל ביקוש הולך ויורד בעלי המלונות אינם ששים לבצע שיפוצים שעולים הרבה כסף. לעומתם, חלק נכבד מהצימרים בצפון ובדרום הארץ נבנו בעקבות כישלון החקלאות בארץ. יותר ויותר משקים במושבים פשטו רגל ועליהם היה למצוא מקור פרנסה חדש. הצימרים התקבלו בברכה אצל רבים מהנופשים ומבנים במשק הוסבו לחדרי אירוח.

מלון או צימר?

ההחלטה מה לבחור מלון או צימר היא בידי הלקוח. לאחר בחינת כל המידע הנדרש והעלויות הנדרשות בשני המקרים הוא יחליט מה טוב עבורו ועבור בני המשפחה שילוו אליו.

פורטל צימרים בישראל מפרסם באינטרנט מידע אודות כל הצימרים בכל חלקי הארץ, העלויות וממחיש זאת בתמונות. פורטל צימרים בישראל הוא כלי עזר למשתמש למציאת הצימר המתאים והנוח ביותר במהירות אף אם ההזמנה מבוצעת בזמן קצר לפני המועד המבוקש.