בלוג

35407256_l

צימר או מלון

אף כי יש יותר בתי מלון בארץ מצימרים בשנים האחרונות האכלוס שלהם הולך ויורד בעיקר בגלל ירידת מספר התיירים מחוץ לארץ המגיעים לביקור ולנופש בישראל וגם כי העלויות גבוהות ביחס למה שהנופש מקבל. כמעט ולא ניבנו מלונות חדשים ובגלל ביקוש הולך ויורד בעלי המלונות אינם ששים לבצע שיפוצים שעולים הרבה כסף. לעומתם, חלק נכבד מהצימרים בצפון ובדרום הארץ נבנו בעקבות כישלון החקלאות בארץ. יותר ויותר משקים במושבים פשטו רגל ועליהם היה למצוא מקור פרנסה חדש. הצימרים התקבלו בברכה אצל רבים מהנופשים ומבנים במשק הוסבו לחדרי אירוח.

מלון או צימר?

ההחלטה מה לבחור מלון או צימר היא בידי הלקוח. לאחר בחינת כל המידע הנדרש והעלויות הנדרשות בשני המקרים הוא יחליט מה טוב עבורו ועבור בני המשפחה שילוו אליו.

היתרונות של צימר

לנופשים המגיעים לחופשה בצימר יש את כל הפרטיות הנדרשת להם. האחריות לבישול ארוחות חלה עליהם. הם אלו שדואגים להעסיק את בני המשפחה בהתאם לגילאים שלהם. ניקיון החדרים חל על כל מי שנמצא בצימר. בעלי הצימרים יכולים להעניק להם את כל השירותים הללו בהזמנה מוקדמת ובתשלום נוסף. הצימרים בנויים בדרך כלל בנוף כפרי בין אם זה בקיבוצים או מושבים. אפשר לשלב את השהות בצימר עם טיולים באזור באתרים השונים. אין בעיה של חנייה.

היתרונות של מלון

רוב המלונות שוכנים ליד הים. בכל אחד מהם בריכת שחיה, ספא, חדרי בידור ותעסוקה לילדים. אין צורך לדאוג לארוחות. במלון, בהזמנה מוקדמת, אפשר לאכול שלש ארוחות ביום ואפשר לוותר על ארוחה אחת או שתיים, לאכול מחוץ למלון ואולי אפילו לחסוך בכך כסף.

בסביבות המלון או במרחק קטן מהם יש מקומות בידור, בתי קפה ומסעדות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים ועוד.

פורטל צימרים בישראל

פורטל צימרים ישראל הוא כלי עזר לנופשים המחפשים דרכים מקוצרות למציאת מלון או צימר פנוי למועד קרוב. המידע המתפרסם על ידי  פורטל צימרים בישראל מאפשר לנופש  לבחור את המתאים והנוח לו ולבחור באופן קיום הנופש שלו בצורה המשתלמת ביותר.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה