בלוג

22380138 – close up of woman and man hands with heart

כל נופש שמגיע לצימר מעוניין שיהיו בו כל התנאים לקיים את החופשה בנעימים. חלק מהנופשים הם זוגות שמחפשים נופש רומנטי. החדר צריך להיות מאובזר כך שהוא יהיה מותאם למטרה שלשמה הגיע הזוג.

  • אם בכל צימר יש אמבטיית רחצה הרי שבצימר רומנטי צריך להיות לפחות ז'קוזי. שהחדר יהיה מבושם מקושט עם נרות ופרחים ובקבוק משקה משובח. פירות וממתקים. במקרר במטבח יהיה מלא באוכל מפנק ובחדר השינה מיטה זוגית רחבה עם מזרן איכותי שיהיה מקום רומנטי ואינטימי לבני הזוג.
  • זוגות רבים מגיעים לצימר רומנטי כדי לקיים אירוע חשוב להם ביותר. יום הנישואין ששייך לשניהם יום הולדת וכן הלאה. הציפייה שלהם לנופש מענג חשובה להם ועל מנת לעמוד בציפיותיהם על בעלי הצימר לדאוג שהחדר יהיה רומנטי.
  • לפעמים מה שנראה רומנטי בעיני בעלי הצימר אינו עומד בציפיות של בני הזוג. כל אחד רואה את הרומנטיקה בזווית אחרת של העין ולכן יש לא מעט אכזבות מצד הזוגות.

בעלי צימר רומנטי

יש בעלים של צימרים ששיפצו את החדרים בהתאם לדרישות שהועלו לא אחת על ידי הנופשים ולמרות זאת לא אחת מפרסמים בני זוג שהזמינו צימר רומנטי על אכזבתם מהחדר שניתן להם. בעלי הצימר מעידים שהבקשות והדרישות של בני זוג הם לעיתים בלתי ניתנות לביצוע ולכן קימת אכזבה.

כל בעלי הצימרים מהללים את הצימרים שלהם אבל לעיתים אין התאמה בין תמונת הצימר שפורסמה ברשתות לבין המציאות בשטח. זו סיבה נוספת לאכזבה. מידע שגוי עשוי לגרום לבני הזוג לנופש רומנטי מהסוג שהם לא רצו בכלל.

פורטל צימרים בישראל

על מנת להימנע מאכזבות של זוגות המגיעים לצימר רומנטי כדאי לרכוש מידע בפורטל צימרים בישראל. המידע המפורסם על ידם הוא מידע אמין. התמונות מראות את המציאות. מידי יום מתעדכנות הידיעות וכל אחד יכול לבדוק ולמצוא לעצמו את המידע הנדרש.

לא רק מידע מתפרסם בפורטל צימרים בישראל גם המלצות על צימרים בהם ביקרו נופשים אחרים על החדר ועל בעלי הצימרים והיחס שלהם לנופשים. מהן האפשרויות לטיולים ולבידור באזור.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה