בלוג

52410143 – happy romantic couple in love gesturing a heart with fingers

בשנים האחרונות נבנו מספר רב של צימרים באזורים שונים בארץ. הצורך בהקמת צימרים נבע מהעובדה שחקלאים רבים החלו לחסל את משקיהם בגלל שלא יכלו להתפרנס מהחקלאות והיה עליהם למצוא ענף חדש כדי להמשיך ולהחזיק במשק וגם להתפרנס. נבנו בחצרות המשקים, צימרים חדשים או שופצו מבני המשק והוכשרו להיות חדרי אירוח. מרבית בעלי הצימרים היו בעבר חקלאים שנאלצו לחסל את משק בעלי החיים או המטעים השונים.

תיירות פנים

מרבית האורחים המגיעים לצימרים הם תושבי המדינה. כאלה שאינם יכולים או רוצים לנסוע לחו"ל, כאלה שרוצים לצאת לחופשה זוגית או עם בני המשפחה המורחבת  ומחפשים דרכים לעשות זאת במחירים שפויים ולפעמים בהחלטה ספונטנית.

הענף התרחב והתפתח בעיקר בגלל דרישות מצד הנופשים. יותר ויותר צימרים נפתחו לאורך השנים בצפון הארץ, בדרומה ובמרכזה.

למה לנפוש בצימרים   

שכירת צימרים לזוגות היא דרך לבילוי רומנטי ואינטימי של זמן איכות. היתרון בצימר לעומת חדר בבית מלון הוא שהצימר נמצא בדרך כלל בנוף כפרי, אוויר צלול ומחוץ לערים. הישובים בהם נמצאים צימרים מעמידים לנופשים אטרקציות שונות כך שבזמן הפנוי אפשר ליהנות מהאווירה הקיימת במקום. לרוב אין צורך בשימוש ברכב בתוך הישוב ואין בעיות של חנייה.

חדר בבית מלון הוא בתוך מבנה בעל מספר רב של קומות וחדרים. הוא אינו נוכח אלא לצרכי שינה ואין בו את כל הדברים שאפשר למצוא בצימר פרטי. בתי המלון נמצאים בדרך כלל בתוך הערים לאורך הים ולעיתים כדי להגיע למקום בילוי צריך להשתמש ברכב.

פורטל צימרים בישראל

פורטל צימרים בישראל הוא אמצעי לעזרה לכל אחד שמתלבט באיזה מקום לנפוש. מה עדיף על מה צימר או חדר במלון. זוגות רבים בודקים את המידע שמתפרסם אודות צימרים בארץ, עלותם וזמינות החדרים. במידע שמסופק על ידי פורטל צימרים בישראל אפשר גם לקבל הכוונה לגבי סוג החדר ועלותו. הפרסום מאפשר לכל אחד מהזוגות המעוניינים לשכור צימר רומנטי לבחור את החדר המתאים לו ביותר מכל הבחינות. פורטל צימרים בישראל מעודכן בכל מה שקשור למלאי החדרים הפנויים כמעט בכל רגע נתון.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה