בלוג

4370608 – lots of boats in picturesque port of tel aviv, israel

בעת תכנון חופשה, רבים מאתנו מתמודדים עם השאלה, במה לבחור, בצימרים או בתי מלון. ובכן, לכל אחת מהאפשרויות יש את היתרונות והחסרונות שלה, כאשר הבנתם, והעמדתם מול הציפיות והרצונות שלכם, תאפשר לכם בסופו של דבר לבצע את הבחירה הנכונה.

בתי מלון יתרונות וחסרונות
בתי מלון נמצאים בכל רחבי הארץ, כך שאם מדובר באפשרות האירוח המועדפת עליכם, אתם עתידים למצוא, מלונות במרכז, מלונות בצפון, מלונות בדרום, מלונות בירושלים והסביבה, בשפלה ובאזורים אחרים. בתי מלון מציעים רמות אירוח שונות, כך שכל אחד יוכל למצוא מלון אשר עומד בסטנדרטים שלו, ולא פחות חשוב מכך, תואם את התקציב אותו הוא מייעד לחופשה. בתי מלון רבים, מציעים שפע של אטרקציות לכל המשפחה: בריכת שחייה, ספא, מועדון לילדים, צוות בידור ואפשרות למספר ארוחות עשירות ומגוונות ביום. החסרונות העיקריים של בתי מלון, מתאפיינים בעובדה שבעונת הקיץ והחגים, הם בדרך כלל יהיו עמוסים (אלא אם כן, תבחרו להתארח בבית מלון בוטיק. העומס, הוא המקור לחסרון נוסף, הנוגע לנושא של יחס אישי – אומנם ברוב המקרים, אם תציגו בקשה מיוחדת, תזכו למענה, אך לא מדובר בנופש המותאם באופן פרטני להעדפות ולצרכים שלכם.

צימרים – יתרונות וחסרונות
גם מי שמחפש צימרים יוכל למצוא את מבוקשו במגוון אזורים בארץ: צימרים בירושלים והסביבה, צימרים בצפון, צימרים במרכז ובאזורים נוספים. צימרים מציעים אירוח שקט ואינטימי, במקומות אשר טובלים ברוב המקרים בטבע ירוק, או צופים אל נופים מרהיבים. ברבים מהצימרים תמצאו פינוקים מושקעים כמו: ארוחת בוקר אשר תוגש אליכם לצימר, ג'קוזי, עיצוב ייחודי ומרשים – כמו צימר הממוקם במערה ורשימת הפינוקים עודנה ארוכה. החסרונות של הצימרים, נוגעים בעיקר לנושא הפעילויות – אם אתם מחפשים להעשיר את החופשה שלכם בתוכן, תצטרכו ברוב המקרים, למצוא באופן עצמאי אטרקציות או אתרי טיולים בסביבה, או לבקש מבעל הצימר המלצה. חסרון נוסף, בא לידי ביטוי בכך שרוב הצימרים, מגישים רק ארוחות בוקר, כך שאת שאר הארוחות רוב הנופשים אוכלים במסעדות.

כאמור, גם לאירוח בצימרים, וגם לאירוח בבתי מלון יש יתרונות וחסרונות, ובאתר "צימרים בישראל" תוכלו למצוא את כל האפשרויות, ולבחור מתוכן את זאת שמתאימה עבורכם בצורה הטובה ביותר.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה