בלוג

image_19240_14

נופש בצימרים עם נוף כפרי

חופשה/נופש משפחתית/רומנטית בחיק הטבע זה מה שאתם מחפשים? כל מי שיוצא באופן קבוע פעם פעמיים בשנה לחופשה עם או בלי ילדים ביקר כבר במלונות רבים בארץ וכדי להכניס עניין חדש בנופש הוא מעוניין להחליף את מקום הבילוי.

אחת הדרכים היא קיום נופש בצימרים הנמצאים ברוב המקרים (להוציא בערים) בנוף כפרי. רוב הצימרים נמצאים באזור הצפון והדרום של הארץ. גם בערים השונות במרכז הארץ יש צימרים שנמצאים לרוב במלונות בוטיק.

נופש בצפון

מרבית הצימרים בצפון נמצאים במושבים וקיבוצים הפזורים בגליל התחתון והעליון. במושבים מרבית הצימרים נמצאים בחצרות של בעלי המשקים שהסברו  מבנים או בנו במיוחד חדרי אירוח בגדלים שונים. בחלק יש רק חדר אחד עם שירותים מטבחון וחצר קטנה ובאחרים יש מספר חדרים עם מטבח סלון חדרי שירותים חצר גדולה שבה יש לא אחת  גם בריכת שחיה.

הבתים מקיפים לנוף הכפרי הנמצא סביבם ובאופק אפשר לראות גם נופים אחרים כמו הרי הגולן, רמת הגולן ומישובים הקרובים לטבריה את הכנרת.

באזור הצפון יש הרבה אתרים היסטוריים ואתגריים אליהם אפשר לצאת לכמה שעות ולחזור לשקט ולנוף הכפרי של הצימר.

נופש בדרום

גם בדרום מרבית הצימרים נמצאים בקיבוצים ובמושבים. הנוף הכפרי המשולב עם הנוף המדברי מעניק לנופשים חופשה נעימה ושקטה. גם באזור זה אפשר למצוא מקומות לביקור וטיולים.

חופשה רומנטית

זוגות רבים יוצאים לנופש בצימרים בנוף כפרי כדי להעמיק את הזוגיות שלהם. להיות קצת האחד עם השני ללא בני משפחה סביבם.

נופש בצימרים לזוגות הוא גם מקום בו רבים מבין הגברים מציעים  לחברותיהם נישואין או מציינים יום הולדת האחד לשני, יום נישואין או סתם כמה ימי פינוקים.

פורטל צימרים בישראל

בפורטל צימרים ישראל אפשר למצוא פרסום למקומות בהם אפשר לקיים נופש בצימרים עם נוף כפרי שיכולים לשמש למשפחה עם ילדים, או לזוגות המעוניינים בנופש רומנטי. כל אחד יכול למצוא את המידע הנדרש לו כדי להזמין מקום לנופש בצימרים ולבחור את המועד המתאים לו. כל המידע מלווה בתמונות המחשה  ובין היתר יש מידע אודות אפשרות התקשרות.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה