בלוג

בית קטן במושבה

מה ההבדל בין מלון/מלונות בוטיק למלונות/מלון?

מלון בוטיק הוא בית אירוח בעל מספר מצומצם של חדרים מעוצב בצורה ייחודית. במלונות בוטיק יש מספר רב יותר של חדרים, הסגנון אינו ייחודי והוא די דומה למלון רגיל.
מלונות רגילים הם אותם מלונות כפי שאנו מכירים בעלי מספר רב של קומות, מספר רב של חדרים והסגנון העיצוב הוא סטנדרטי. הבדל נוסף ומשמעותי הוא שמי שבוחר לצאת לחופשה ספונטנית הסבירות להשיג חדר באחד ממלונות הבוטיק או מלונות רגילים היא נמוכה ביותר. רוב המלון הרגילים אינם פועלים מחוץ לעונת התיירות מחו"ל ומהארץ. מלון בוטיק זמין יותר.

מדוע כדאי לנפוש בצימר/מלון בוטיק ולא במלון רגיל

השימוש בצימר/מלון בוטיק, לזוג המבקש חופשה רומנטית או למשפחה שיוצאת לחופשת סוף שבוע אינו מצריך אנשי צוות שיטפלו בכל הקשור לצימר. הבישול, סידור הצימר הכל בידי המתארחים בעוד שבבתי המלון אין אפשרות להכין אוכל באופן עצמאי, החדרים אינם בנויים למטרה זו, סידור וניקיון באחריות אנשי המשק של המלון.

איפה ניתן למצוא צימר בצורה בפשוטה ביותר

מרבית בעלי הצימרים מפרסמים אודות המקום באתרי האינטרנט. למידע מצורפות גם  תמונות של המקום עם מידע אודות הסביבה ואיפה ניתן לבלות, המלצות של אורחי עבר ועלות השכרת הצימר. בצפון בדרום ובמרכז יש הרבה צימרים. רוב הצימרים בצפון נמצאים בקרבת אתרים קדושים ליהדות ולנצרות, טיול בגולן היא אפשרות נוספת ובנסיעה קצרה אפשר לבקר באתרים היסטוריים. בדרום אפשר ליהנות מהשקט המדברי וכן לבקר באתרים היסטוריים. במרכז הארץ, בעיקר אבל לא רק בתל אביב, מלונות בוטיק הוקמו על שרידי בתים ישנים במרכז העיר שבמרחב הליכה אפשר להגיע למרכזי בילוי ומוזאונים. היתרון בצימרים בצפון ובדרום על צימרים במרכז, במיוחד בתל אביב, הוא שיש חניות בשפע.

למי מתאים צימר?

בדרך כלל צימרים מוזמנים על ידי זוגות חוגגים או משפחה שיוצאת עם ילדים לנופש.

פורטל צימרים בישראל

באמצעות פורטל צימרים בישראל ניתן למצוא מידע אודות צימרים בכל חלקי הארץ, עלויות והמחשה בתמונות. פורטל צימרים בישראל עוזר למשתמש למצוא את הצימר המתאים והנוח ביותר בזמן קצר ובסמוך למועד הרצוי.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה