בלוג

44

צימר הוא בית הארחה, מכיל מספר חדרים מצומם, ממוקם בדרך כלל מחוץ לערים במושבים/קיבוצים, אם כי אפשר למצוא צימרים רבים בערים שנבנו על גבי שרידי בתים ישנים או בבתי מלון קטנים.

איפה  יש צימרים בישראל?

מרבית הצימרים בישראל נמצאים בצפון בדרום ובמרכז הארץ. הצימרים בצפון הארץ נמצאים ביישובים כפריים בהם נופים מרהיבים. הרי הגולן במזרח, הכנרת נחלים ואתרים היסטוריים וקדושים לדתות שונות.

בדרום הצימרים ברובם בקיבוצים שגם הם עטופים ירק ונוף מדברי קסום. גם בדרום ניתן לטייל באזור ולבקר באתרים ההיסטוריים הרבים, ליהנות מהנוף ולרחוץ בים המלח.

הצימרים בצפון ובדרום מאפשרים חנייה בשפע צמודה לצימר ללא עלות.

הצימרים שנמצאים בערים במרכז הארץ, במיוחד בתל אביב, קרובים לאתרי בילוי מוזיאונים וחוף הים כך שאפשר לבחור ולבלות באזור עם עלויות לא גבוהות.

למה צימר ולא מלון?

בצימר יש מספר חדרים מצומצם.  לעיתים הפכו בית מגורים לצימר כך שהוא מכיל מספר חדרי שינה, סלון, חדרי אמבטיה ושירותים מטבח וחצר, לפעמים עם בריכה. כל השהות בתוך הצימר היא באחריות המתארחים הכנת קניות, הכנת ארוחות, ניקיון לכל כל השהות לעומת בית מלון שהוא רב קומתי, יש בו מספר רב מאוד של חדרים, אין אפשרות לבשל ואין צורך לנקות את החדרים. לילדים במשפחה יש יותר אפשרויות להנאה בחופשה

הזמנת מקום לנופש ספונטני בבתי המלון בלתי אפשרי. מרביתם אינם בפעולה מחוץ לעונות הטיולים והתיירות. ברוב המקרים האורחים בבתי המלון בסופי שבוע הם קבוצות המגיעות מחו"ל או ממקומות עבודה בארץ. ההזמנה מבוצעת זמן רב מראש והמלון נערך בהתאם.

הזמנת צימר פשוטה  יותר ואפשרית גם בהתראה של מספר ימים בלבד קודם למועד הרצוי. לכל בעלי הצימר יש אתרים באינטרנט דרכם ניתן להתעדכן אודות הזמינות, החזות של הצימר ועלותו.

פורטל צימרים בישראל

פורטל צימרים בישראל מפרסם באינטרנט מידע אודות כל הצימרים בכל חלקי הארץ, העלויות וממחיש זאת בתמונות. פורטל צימרים בישראל הוא כלי עזר למשתמש למציאת הצימר המתאים והנוח ביותר במהירות אף אם ההזמנה מבוצעת בזמן קצר לפני המועד המבוקש.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה