בלוג

13238766_l

כל אחד מאתנו, במיוחד משפחות עם ילדים, יוצאים לחופשה שנתית לפחות אחת לשנה. לא כולם יכולים לצאת לבלות את החופשה שלהם בחו"ל מכל מיני סיבות והדרך לבלות עם המשפחה והילדים בחופשה השנתית היא ביציאה לבית מלון בארץ.

האם הכי כדאי מלונות בארץ?

כמעט בכל הערים בארץ, במיוחד לאורך הים יש מלונות. בעבר היו מספר התיירים המגיעים לארץ גדול מאוד והמלונות  היו מלאים. בשנים האחרונות יש ירידה במספר התיירים המגיעים לארץ ולכן יש בתי מלון שנסגרו ואחרים פועלים על פי הזמנה מוקדמת של קבוצות המגיעות מחו"ל או מוועדי עובדים מהארץ.

מספר המלונות הנבנים בעשור האחרון הוא מועטה.

אזרחי המדינה המבקשים לצאת עם משפחותיהם לחופשה ספונטנית כמעט ואינם יכולים למצוא חדרים בבית מלון והם פונים לאפיקים אחרים, ביניהם בילוי חופשה משפחתית או רומנטית בצימרים בצפון, בדרום ובמרכז הארץ.

המלצות לבילוי חופשה במלון בארץ

העיר שבה יש מלונות פתוחים לאורך כל השנה היא העיר אילת. בחודשי החורף מגיעים תיירים בטיסות ישירות מארצותיהם, בעיקר מאירופה, לנצל את מזג האוויר החם בתקופה שבמדינותיהם קר, גשום ומושלג. יש בעיר מספר אטרקציות ובכל מלון יש את האפשרות לשימוש בחדרי הספא, הבריכה וחדר המשחקים לילדים.

ישראלים רבים מנצלים את ימי החופשה השנתית שלהם בעיר זו עם משפחותיהם בעיקר בתקופת חגי ישראל בסתיו ובאביב.

גם במרכז הארץ יש בתי מלון שמצליחים להחזיק עצמם פתוחים לאורך כל השנה שבהם אפשר ליהנות מחופשה והזמנת החדרים בזמן קצר. מי שלא פוחד ממי הים הקרים או מזג אוויר סגרירי, יכול ליהנות מטיילות לאורך החוף, יש בתי קולנוע, מוזיאונים ומקומות בילוי רבים.

פורטל צימרים בישראל

בפורטל צימרים ישראל אפשר למצוא פרסום אודות צימרים בכל הארץ וכן לגבי מלונות שעומדים לרשות הנופשים. פורטל צימרים מקצר את התהליך ועוזר למעוניין למצוא את המקום הטוב, המתאים לצרכיו תוך השוואת מחירים בין המלונות והצימרים השונים בצירוף המחשה בתמונות והמלצות לגבי נוחיות החדר ואפשרויות הבילוי באזור. המידע הנמצא מעודכן באופן שוטף עם מספרי הטלפון והמייל של המלון כדי ליצור קשר ולבצע הזמנה.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה