בלוג

חדרים שלי ושלך בירושלים בעין כרם

חדרים לפי שעה 

בתי מלון עם מספר קטן יחסית של חדרים שעמדו לפני סגירה וחיפשו דרכים חדשות לעשות פרנסה גילו שיש אנשי עסקים לא מעטים שבוחרים לצאת ולקיים ישיבות עסקיות מחוץ למשרדיהם. אנשי העסקים קובעים עם בעלי המלון את השעה, הזמן המשוער שהם יזדקקו לחדר

, עם כיבוד או בלי, וכמה אנשים ישתתפו בישיבה.  העלות נקבעת על פי הסיכום בין הצדדים. בסיום הישיבה כל אחד הולך לדרכו.

מי עוד שוכר חדר לפי שעה?

  • השכרת חדר לאירוע כמו יום הולדת, ארוחה רומנטית, הצעת נישואין ויום נישואין היא דרך מאוד מקובלת. לא כל אחד רוצה לחגוג במסעדה כשסועדים רבים סביבו. בבית קפה שהתחלופה בין האנשים היא רבה.
  • למטרות מסוימות מחפשים דרכים רומנטיות, אישיות. גברים רבים מעדיפים להיות לבד עם החברות שלהן כדי להציע להן נישואין, בעוד שאחרים מעדיפים לעשות זאת בפרהסיה.
  • יום נישואין הוא חג של בני הזוג הם רוצים לציין את האירוע ביניהם ללא קהל משתתפים. בני זוג עושים מסיבת הפתעה האחד לשני. הם רוצים להיות יחד ולבד ולא עם כל המשפחה, הילדים והחברים.
  • בעלי החדרים מתחייבים בפני כל מי ששוכר מהם חדר לשמור על דיסקרטיות ולא להעביר מידע אודות גברים ונשים המגיעים למספר שעות להעביר זמן אינטימי ורומנטי אף שאינם בני זוג חוקיים ורשמיים.

איפה ניתן להזמין חדר לפי שעות?

מן הסתם רוב בתי המלון, ישנים וחדשים, בנויים בערים לאורך חוף הים. כמעט בכל עיר ישנם בתי מלון שמשכירים חדרים לפי שעה. צריכים רק לחפש ולבדוק באתרים השונים ולקבל את כל המידע הנדרש.

אפשר גם להשכיר צימר למספר שעות תוך לקיחה בחשבון של המרחק לצפון ולדרום. גם במרכז יש צימרים בקיבוצים ומושבים.

פורטל צימרים בישראל

פורטל צימרים בישראל מפרסם באיזה בתי מלון ובאילו ערים ובאיזה צימרים ניתן להשכיר חדרים לפי שעה ולאיזה מטרות. באחדים אפשר להזמין חדר למספר שעות לאירוע מזדמן וגם חדרים לאירועים ידועים מראש. הפרסום מכיל פרטים אודות החדרים, תמונה של המקום ועלות שעת השכרה.

צימרים לפי שעה

צימרים לפי שעה-'חדרים לפי שעה, צימרים לפי שעות במרכז, בצפון, בדרום - מבחר גדול של חדרי אירוח וצימרים להשכרה לפי שעות. צפו בתמונות, מחירים והמלצות. היכנסו!השכרת צימרים לפי שעה-השכרת חדרים לפי שעה .'חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות''חדרים לפי שעה, חדרים לפי שעות, צימרים לפי שעה, צימרים לפי שעות, חדרים להשכרה לפי שעה, חדרים להשכרה לפי שעות, צימרים להשכרה לפי שעה, צימרים להשכרה לפי שעות

הוסף המלצה

דוא"ל לא יפורסם

בצפון במרכז בדרום בירושלים והסביבה